Festiwal Judo Dzieci o "Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza"

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W dniu 05.11.16 odbył się w Grudziądzu Turniej(...)

W dniu 05.11.16 odbył się w Grudziądzu Turniej pt. Festiwal Judo Dzieci o "Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza".Zawody były mocno obsadzone przez zawodników z wielu polskich klubów, a poszczególne kategorie wagowe bardzo licznie. Nasz klub reprezentowało sześciu zawodników, którzy zeprezentowali się z wyśmienitej strony ponieważ zdobyliśmy aż 4 medale. Po raz kolejny w (kat. wag.42 kg) medal zdobył Filip Kośmieja, który podtrzymuje swoją  świetną passę. Należy dodać, że jego walki miały dramatyczny przebieg a grupa była bardzo wymagająca. Po kolejny medal sięgnął również nasz niedawny debiutant Kamil Grabowski (kat.wag 37 kg ) - były to jego drugie zawody i drugi medal. Kolejne medale zdobyli również Michał Wojciech (kat. wag. 37kg) oraz Iwo Barciński ( kat wag.50 kg). Należy nadmienić, że Mateusz Mikulski (kat.wag. +50 kg) zajął 5 miejsce, ocierając się o medal oraz młodziutki Dominik Jędrzejewski (kat. wag.25 kg), który zajął 7 miejsce. Za wzorową organizację dziękujemy klubowi Olimpia Grudziądz, wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy i do zobaczenia na kolejnych zawodach :)