Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Banku Spółdzielczego w Skierniewicach

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 26.11.16 nasz klub(...)

W dniu 26.11.16 nasz klub wystartował w dwóch turniejach judo. Pierwszy odbył się w Skierniewicach a drugi w Bydgoszczy. W pierwszym mieście kategorie wiekowe zaczynały się od roczników dziecięcych, aż do kategorii Masters, w której wystąpił nasz trener Adam Papke prezentując nienaganną technikę. Należy dodać, że była to okazja, w której role się odwróciły i podopieczni z dumą dopingowali trenera ? W kategorii dzieci wszyscy zawodnicy wypadli wyśmienicie. Filip Kośmieja otarł sie o podium i zajął 5 miejsce po bardzo dobrych walkach. na słowa uznania zasługuje Mikołaj Śliwiński oraz Nikodem Strzyżowski, którzy notują duży progres jeśli chodzi o technikę. W sprawie Nikodema trzeba jasno oznajmić, że kontrowersyjnymi decyzjami sędziów w jednej z walk wypadł ze strefy medalowej. Rewelacyjnie zaprezentowali się Artur Olkowski, który zdominował swoją kategorię pokonując wszystkich rywali na Ippon zdobywając tym samym złoto.Srebne krążki zainkasowali Dawid Manucharyan i Mateusz Mikulski. Przemek Papke zdecydował się na start dwie kategoria wagowe wyżej, zdobył cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.

Mateusz Mikulski 2 miejsce 

Artur Olkowski 1 miejsce

 

Dawid Manucharyan 2 miejsce

 

Puchary i medale

  

 

Serdeczne Gratulacje

DSC_9853.jpg
NASI PARTNERZY