MISTRZOSTWA REGIONU POMORSKIEGO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

MISTRZOSTWA REGIONU POMORSKIEGO

 

  W dniu wczorajszym trójka naszych zawodników wzięła udział w bardzo silnie obsadzonym turnieju pt. "Mistrzostwa Regionu Pomorskiego Juniorów/ek Młodszych i Młodzików/czek"(...)

  W dniu wczorajszym trójka naszych zawodników wzięła udział w bardzo silnie obsadzonym turnieju pt. "Mistrzostwa Regionu Pomorskiego Juniorów/ek Młodszych i Młodzików/czek", który odbył się w Gdańsku i wypadliśmy rewelacyjnie  W kat wagowej 46kg zloty medal zdobył Mateusz Wiśniewski, który nie dał najmniejszych szans rywalom i wygrał wszystkie swoje walki w pięknym stylu, srebrny medal padł udziałem Dawida Manucharyana, który wygrał wszystkie swoje eliminacyjne walki i przegrał tylko w finale. Dla Dawida były to pierwsze zawody w kategorii młodzików. Nas trzeci zawodnik Artur Olkowski otarł się o medal zajmując wysokie 5-te miejsce. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy 

 

Dawid Manucharyan (42 kg) 2 miejsce                                                                                                                

 

Mateusz Wiśniewski (46 kg) 1 miejsce

 

Zobacz więcej zdjęć:http://www.pts-gwardia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=177:mistrzostwa-regionu-pomorskiego-2&catid=38&Itemid=167

1.jpg
NASI PARTNERZY