Copernicus Judo Cup

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

No i mamy to!!!Kolejne 4 medale z Turnieju Copernicus Judo Cup w Toruniu.

No i mamy to!!!Kolejne 4 medale z Turnieju Copernicus Judo Cup w Toruniu. Nasi reprezentanci stoczyli bardzo dobre walki. W zawodach wzięło udział 500 zawodników z 40 klubów. W kategorii wiekowej 2009-2010 świetnie zaprezentowała się młoda judoczka Patrycja Burzyńska, która zajęła 3 miejsce w kategorii wagowej 22 kg. Iwo Barciński oraz Kamil Grabowski otarli się o podium i wywalczyli 5 miejsce, 7 miejsce zajął Dominik Jędrzejewski. W kategorii młodzik Dawid Manucharyan uległ przeciwnikowi w finale tym samym na jego szyi zawisł srebrny medal. Natomiast w kategorii wiekowej junior młodszy po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentował się Mateusz Wiśniewski, który walczył w dwóch kategoriach wagowych do 46 kg oraz do 50 kg. W dwóch kategoriach wagowych zdobył złoty medal. Serdecznie gratulacje dla zawodników i zawodniczki :)